Vivaldi TV stolek Cup 140 cm – styl a funkčnost v grafitovém provedení s dřevěnými prvky

Televize je v mnoha domácnostech stále důležitějším prvkem a je nutné ji umístit někam, kde bude působit esteticky a zároveň bude funkční. Vivaldi TV stolek Cup 140 cm nabízí vše, co potřebujete – styl a funkčnost v grafitovém provedení s dřevěnými prvky.

TV stolek Cup vyniká na první pohled. Jeho povrchová úprava i konstrukce jsou pro každého, kdo se nejlépe cítí v industriálních interiérech. Stylové rukojeti ve tvaru mušle dodávají TV stolku jedinečnou vlastnost.

TV stolek je volbou pro každého, kdo si chce zařídit svůj domov ve kterém bude dominovat beton, kov, a letité dřevo. Jeho minimalistický design se hodí jak do moderních, tak tradičních interiérů.

Specifikace produktu

Korpus a čelo jsou z 16mm laminované desky, zatímco zadní strana je vyrobena z 3mm HDF desky. TV stolek má tři dveře, které jsou ovládány kovovými rukojetmi.

Barva rukojetí je černá, což dokonale ladí s grafitem a dřevem, které se používají na výrobu TV stolku Cup.

Rozměry

  • Šířka: 140 cm
  • Hloubka: 40 cm
  • Výška: 53 cm

Zkrátka ideální rozměry pro umístění televize a dalšího příslušenství, jako jsou reproduktory, set-top boxy a další. Tv stolek Cup 140 cm nabízí dostatek úložného prostoru pro všechny vaše potřeby.

Nezapomeňte, že je k dispozici také další výrobek ze série Cup. Prozkoumejte je a najděte svůj dokonalý kousek na www.bestnabytek.cz.

Vivaldi TV stolek Cup 140 cm

Objevte kouzlo tohoto TV stolku a udělejte svou obývací zónu ještě stylovější.