Unis dřevěný noční stolek – praktický doplněk každého interiéru

Jsou noci, kdy potřebujeme mít u sebe všechno na dosah. Tablet, sklenici s vodou, knihu nebo brýle. Kde to ale uložit, aby bylo vše na jednom místě a zároveň nezabíralo příliš prostoru? Právě takovým řešením je noční stolek, který dokáže být nejen praktickým pomocníkem, ale i krásným doplňkem interiéru.

Provedení:

Dřevěný noční stolek je vyrobený ze stoprocentního smrkového masivu. Nabízíme možnost objednání též v borovicovém masivu. Z masivu jsou vyrobena i záda stolku, což značně zvyšuje jeho pevnost a stabilitu. Svého nového pomocníka tak můžete používat s naprostou jistotou.

Povrchová úprava:

Noční stolek je povrchově zakončen dekoračním voskem OSMO COLOR, který nechá vyniknout přirozenou kresbu dřeva. Dekorační transparentní vosky odpuzují vodu a nečistoty, neobsahují žádné konzervační látky a jsou zdravotně nezávadné. Nabízíme možnost objednání tohoto nočního stolku i bez povrchové úpravy, pouze v surovém stavu, pro další individuální úpravy. Je možnost objednat také vnitřní povrchovou úpravu – příplatek 4%. Pokud si tedy přejete mít svůj noční stolek co nejvíce přizpůsobený vašemu vkusu a potřebám, je to možné.

Design:

Kromě praktické funkce hraje u nočních stolků důležitou roli i design. Unis dřevěný noční stolek je vytvořen v jednoduchém a elegantním stylu, který se hodí do všech interiérů bez ohledu na jejich styl nebo barevnost. Tento noční stolek má jednu poličku, takže vám nabídne dostatek prostoru pro úložbu nejcennějších a nejčastěji používaných věcí. Všechny potřebné věci tak budou vždy po ruce a krásně uspořádané na jednom místě.

Pokud tedy hledáte jednoduchý, praktický a zároveň krásný doplněk interiéru, který vám usnadní život a dodá vašemu domovu na množství pohodlí, Unis dřevěný noční stolek je pro vás tou nejlepší volbou.

Unis dřevěný noční stolek s poličkou

Přečtěte si více o Unis dřevěném nočním stolku na stránkách www.isolund.cz/produkt/unis-dreveny-nocni-stolek-s-polickou-00135-3.