Set šesti talířů MENU NEW NORM v hnědošedé barvě s průměrem 17,5 cm

V roce 2010 prémiová značka MENU a designéři z firmy Norm Architects spojili síly s restaurací Höst v Kodani a vytvořili originální řadu nádobí NEW NORM, která je svým designem specifická pro severský styl. Norm Architects vytvořili tuto sérii pro hluboký obdiv jednoho z nejvýznamnějších dánských malířů Vilhelma Hammershoie. Nádobí z řady New Norm je izostaticky lisováno, aby produkovalo kvalitu a spolehlivost na úrovni restauračního nádobí.

Porcelánové talíře pro severský styl

Díky ruční práci může docházet k mírným barevným odchylkám, které ale nádobí dodají originální vzhled. Talíře jsou vyrobené z glazovaného porcelánu, což jim dodá efektivní prvek. Set šesti talířů s průměrem 17,5 cm se hodí pro servírování menších porcí jídel, jako jsou předkrmy nebo dezerty. Talíře mají hnědošedou barvu, která je charakteristická pro severský styl. V tomto setu jsou talíře v klasickém kulatém tvaru bez ozdob, takže jsou skvělou volbou pro minimalistickou a moderní kuchyni.

Set šesti talířů MENU NEW NORM v hnědošedé barvě

Vhodné do myčky i mikrovlnné trouby

Doporučujeme kombinovat s ostatními produkty z řady New Norm. Nádobí je vhodné do myčky i mikrovlnné trouby. Vzhledem k ručně vyráběné povaze tohoto produktu lze očekávat určité barevné variace. Pokud se rozhodnete pro nákup tohoto setu talířů, můžete si být jisti, že získáte produkt s originálním designem, který splňuje vysoce kvalitní standardy.

Pro podrobné informace o tomto produktu nebo pro nákup klikněte na odkaz.