Sedací vak zahradní GIANT – Oranžová pohodlnost pro vaši zahradu

Zahradní sedací vak z kolekce GIANT v oranžovém provedení je ideálním doplňkem pro pohodlné sezení na vaší zahradě. Svému názvu naprosto odpovídá svou velikostí, která dovoluje komfortní polohu těla.

Pohodlí i pro velké osoby

Díky svému rozměru je tento sedací vak vhodný i pro velké osoby. Pohodlně na něm posedí rodina, skupina přátel nebo se na něj můžete sám pohodlně zavrnět s knihou nebo časopisem. Navíc se díky svému jednoduchému designu hodí do každé zahrady, bez ohledu na styl, který preferujete.

Vhodný pro každé počasí

Nemusíte mít obavy ani z počasí. Tento zahradní sedací vak je vyroben z voděodolného materiálu, takže se nebojte umístit ho venku. A když na něj padne déšť, stačí ho jen otřít hadrem. Pokud se změní počasí, sedací vak si můžete snadno posunout na jiné místo, díky snadné přenosnosti.

Více než jen sedání

Tento sedací vak nabízí více, než jen možnost sedání. Je vhodný pro ležení i jako dětský koutek. Kreativní rodiče ho mohou využít jako nástroj k uspání dětí. Stačí do něj vložit oblíbené plyšové zvířátko nebo plyšového medvídka a dítě bude mít pocit, že se k němu yakkerko. A vy si budete zároveň moci odpočinout.

Objednávejte ještě dnes

Neotálejte a pořiďte si tento oranžový zahradní sedací vak GIANT z našeho eshopu ještě dnes za velice přijatelnou cenu.

Nebudete litovat tohoto nákupu, jelikož Vám dodá pohodlí a relaxaci, která Vám jistě přijde vhod.

Sedací vak GIANT

Přejeme Vám spoustu zážitků z užívání tohoto zahradního kousku. Pokud Vám v naší nabídce nesedne barva, nemusíte se bát, že byste přišli o pohodlí na zahradě. Podívejte se na další barvy a designy na našem online eshopu na adrese www.nabytekprozivot.cz.