Šatní skříň New York D, 90 cm: nově bílá s bílým leskem!


Šatní skříň New York D

Moderní minimalistický design

Šatní skříň New York D v kombinaci bílá/bílý lesk se vyznačuje moderním minimalistickým designem, který se hodí do každého interiéru. Díky svému designu se skříň perfektně hodí do ložnic, obývacích pokojů i šaten a módních butiků.

Extra vysoká konstrukce

Nová verze šatní skříně New York D se navíc pyšní extra vysokou konstrukcí. Díky tomu do skříně můžete uložit daleko více věcí, než do standardních šatních skříní. Skříň má výšku 220 cm, takže si do ní můžete uložit i dlouhé kabáty a pleteniny.

Skvělá funkčnost

Šatní skříň New York D je velmi funkční nábytek, který potěší každého milovníka pořádku. Obsahuje 2 dveře, na kterých jsou praktické úchyty pro snadné otevírání a zavírání. Vnitřní prostor skříně si můžete přizpůsobit vašim potřebám – skříň obsahuje jednu vnitřní polici a šatní tyč, na kterou si můžete pověsit košile, bundy, sukně a další oblečení. Pokud byste potřebovali uložit víc drobností a doplňků, máte možnost dokoupit další police.

Nová barva – bílá s bílým leskem

Šatní skříň New York D je k dispozici v nové barvě – bílá s bílým leskem. Tento designový kousek bude krásně ladit s moderním interiérem i s dalším nábytkem vysoké kvality. Šatní skříň New York D v této nové barvě můžete zakoupit na našem eshopu Maliboo.cz.

Interiér s šatní skříní New York D

Závěr

Šatní skříň New York D, 90 cm je moderní, funkční a dokonale promyšlený nábytek, který si najde uplatnění v každém interiéru. Výška skříně, šatní tyč a vnitřní police nabízejí dostatek úložného prostoru pro různé druhy oblečení i další doplňky. Nová bílá barva s bílým leskem dodává skříni hravý a svěží vzhled. Šatní skříň New York D zakoupíte na našem eshopu Maliboo.cz.

Šatní skříň New York D v interiéru