Pro princezny a princezny – růžové sametové křeslo Richmond Charly pro děti

Král mezi křesly

Křeslo Richmond Charly je skvělou volbou pro všechny rodiče, kteří chtějí nabídnout svému potomkovi něco opravdu jedinečného. Toto křeslo totiž není obyčejným kouskem nábytku, ale králem mezi křesly, který děti okouzlí svou elegancí a luxusním vzhledem.

Designová krása

Křeslo Richmond Charly vyniká svým designem, který okouzluje nejen malé princezny, ale i jejich rodiče. Je čalouněné sametovou látkou růžové barvy a jeho podnož je zlatě lakovaná, což spolu vytváří velmi luxusní dojem. Jeho krása se snadno stane neodmyslitelnou součástí dětského pokojíku.

Pohodlný trůn

Křeslo Richmond Charly není jen krásný, ale také pohodlný. Jeho sedák i opěradlo jsou dostatečně velké a ergonomicky tvarované, takže dítěti nabídnou maximální pohodlí. A to je velmi důležité, neboť děti stráví na křesle mnoho hodin při hraní, kreslení či čtení.

Snadná údržba

Sametová tkanina, kterou je křeslo čalouněno, je snadno udržovatelná. Stačí ji pravidelně vysávat a udržovat v čistotě. Pokud se na ni něco polije, můžete ji jednoduše osušit vlhkým hadříkem.

Barva je důležitá

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, stáhněte si náš vzorník, popřípadě nás neváhejte kontaktovat. Zobrazené čalounění je Quartz Pink 700, ale nabízíme i další možnosti, které najdete v naší nabídce.

Vrácení zboží

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží je možné pouze v rámci individuálních obchodních podmínek dle odstavce 3.6. V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na naše zákaznické centrum.

Nakupujte s námi

Pokud se rozhodnete křeslo Richmond Charly pro vaše dítě zakoupit, můžete se spolehnout na kvalitní materiály, pečlivé zpracování a skvělý design. Ať už ho zvolíte pro svoji dcerku nebo synka, jistě ocení jeho krásu i pohodlí.