Odpadkový koš SWING 50L – stylová volba pro čisté prostředí!

Odpadkový koš SWING 50L je ideální volbou pro vaši domácnost, kancelář nebo třeba pro restaurace či hotely. Díky svému modernímu designu a praktickým vlastnostem nikoho neurazí a zároveň uspokojí náročné požadavky běžných uživatelů.

Plastový odpadkový koš s otočným víkem

SWING 50L je plastový odpadkový koš, jehož nejvýraznější vlastností je otočné víko. Toto provedení je hodně oblíbené, protože díky němu nemusíte odkládat víko na zem nebo někam jinam. Stačí jednoduše stlačit horní okraj a víko se vám otevře.

Dvojitý okraj pro skrytí odpadkového pytle

Co se týče praktického využití – SWING 50L je vybaven dvojitým okrajem, který dokonale skryje odpadkový pytel. Není nic horšího, než když se pytel trvale zahání pod víkem nebo dokonce vypadává. To se s SWING 50L stát rozhodně nemůže.

Zaoblené rohy a kvalitní materiál

SWING 50L je sice plastový, ale rozhodně nejde o levný materiál, který hned popraská nebo se mu ztratí barva. Naopak, jedná se o kvalitní plast, který se snadno udržuje a nemusíte se bát ani toho, že by se rychle poškrábal.

Do toho je koš vybaven zaoblenými rohy, které nejen že působí esteticky, ale také jsou praktické. V rohu se odpadky nebudou usazovat, takže koš bude vždy krásně čistý a hygienický.

Technické údaje

Pokud by vás zajímaly technické údaje, tak SWING 50L má tyto rozměry: 40,6 x 66,8 x 34 cm (d,v,š) a objem 50L. Barva je bílá a vše vyrábí společnost Curver.

Požadovanou výbavu v balení najdete v obchodě

Pokud se vám tento koš zalíbil a chtěli byste si ho pořídit, neváhejte a navštivte náš obchod. Naše stránky najdete na adrese:

Odpadkový koš SWING 50L – bílý

Tam si můžete objednat koš přímo k vám domů či do vaší kanceláře. V balení najdete samozřejmě samotný koš a nic víc.

Odpadkový koš SWING 50L - bílý