Novinkou na trhu: Systémový nábytek TARABO 2 v moderním provedení Appenzeller Fichte černá mat

TARABO 2 je nový systémový nábytek, který vám umožní skládat vaše interiérové sny tak, jak je budete potřebovat. Nabízíme čtyři hlavní prvky, které můžete libovolně kombinovat a tvořit tak kompozice, které najdou své místo ve vašem bytě.

Specifikace elementů

Police závěsná TARABO TR01 150cm

Šířka: 150cm

Výška: 24cm

Hloubka: 25cm

Regál TARABO TR42 85cm

Šířka: 85cm

Výška: 148cm

Hloubka: 40cm

Komoda TV TARABO TR41 154cm

Šířka: 154cm

Výška: 133cm

Hloubka: 45cm

Regál TARABO TR48 154cm

Šířka: 54cm

Výška: 212cm

Hloubka: 40cm

Specifické informace

Barevné provedení: Appenzeller Fichte černá mat 24ABJH01+42+41+48

Materiál: Deska z lamina

LED osvětlení: Není zahrnuto v ceně

Nábytek je vyroben z kvalitního materiálu a disponuje zárukou na 24 měsíců. Dále nabízíme i další prvky nábytku HELVETIA, které můžete zkontrolovat na webu SIDONIA.cz.

Obrázek TARABO 2

Náš systémový nábytek TARABO 2 v moderním provedení Appenzeller Fichte černá mat se snadno adaptoval na interiér našeho bytu. Všechny prvky se dají libovolně kombinovat a tvořit tak pohodlný a vzhledově příjemný celkový dojem. U nás jsou nejvíce využívány police, které poskytují dostatek místa pro naše sbírky knih. Komoda slouží k úložným účelům, ale i k umístění televize a dalších technických zařízení.

Jedinou věcí, kterou jsme museli dodatečně dokoupit, byla LED osvětlená. Nicméně, pokud chcete osvětlit jen dílčí části celého nábytku, není tato investice příliš velká. V každém případě, TARABO 2 je nejen praktický, ale i velmi esteticky příjemný nábytek, který přidá moderní a lukrativní dojem do každého interiéru.

Obrázek TARABO 2

Závěrem lze říci, že TARABO 2 je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí kvalitní, moderní a funkční nábytek. Skládací prvky TARABO 2 lze snadno umístit do každého interiéru, ať už se jedná o byt, dům nebo kancelář. Pokud hledáte užitnou hodnotu a zároveň moderní vzhled, TARABO 2 v moderním provedení Appenzeller Fichte černá mat by mohl být přesně tím, co potřebujete.