Novinka: Tmavě zelený melír na Polstr paletu 120×80 cm!

Paletový sedák – polstr o rozměrech 120×80 cm je právě tím, co vašemu bydlení chybí! Tento polstr je vyroben z velmi kvalitní látky zvané MELÍR, což ho činí nejen velmi komfortním, ale také atraktivním doplňkem vaší domácnosti.

Moderní sedák s mnoha výhodami

Melír je nezvykle jemná a příjemná látka, která se vyznačuje velmi dobrou pevností, co přispívá k dlouhé životnosti sedáku. Tento
polstr na paletu 120×80 cm je také plněný drceným molitanem, což zajišťuje jeho nadýchanost a tvarovou stálost i po dlouhodobém používání.

Sedák má tloušťku přibližně 10 cm. To znamená, že si na něm můžete se svými blízkými pohodlně sednout a užívat si dlouhé večery při sledování oblíbených filmů. Polstr je kvalitně zpracován v České republice, což garantuje nejen výbornou kvalitu materiálu, ale také skvělé prošití na profesionálních prošívacích strojích.

Kvalitní zpracování a dokonalé zpracování detailů

Sedací polštář má obšité rohy, což mu dodává nejen větší stabilitu, ale také zaručuje, že se jedná o kus, který vydrží roky. Polstr na paletu 120×80 cm má také kvalitní prošití na dvanácti místech, což zaručuje pohodlné sezení a sedák netlačí. Tento melírový polstr si užijete plnými doušky!

Zařaďte nový tmavě zelený melír na polstru do vašeho domácího zařízení a doplňte ho o další dekorace podle svého vkusu! Můžeme Vám zaručit, že se Vám bude líbit! Polstr na paletu 120×80 cm je skvělým nápadem na uspořádání prostoru a vytvoření pohodové atmosféry v místnosti.

Objednejte si polstr na paletu o rozměrech 120×80 cm v barvě tmavě zelené melír ještě dnes a užijte si nádherné sezení v našem pohodlném sedáku!

Polstr na paletu 120x80 cm v barvě tmavě zelená melír

Zkuste naši novinku a užívejte si dokonalý komfort v dnešní uspěchané době!