Nová rohová sedací souprava CASSARA v levém provedení v barvě Nube 40

Stylová a praktická. Tak by se dala charakterizovat nová rohová sedací souprava CASSARA v levém provedení v barvě Nube 40. Tato sedací souprava se stane praktickým pomocníkem v každé domácnosti. Nabízí totiž možnost rozkladu a vyklápěcího úložného prostoru, čímž Vám ušetří spoustu místa. Navíc se můžete těšit na maximální pohodlí.

Kombinace pružin a kvalitní PUR pěny poskytuje dokonalé pohodlí

Co je to pružina falešná? Pokud se právě skládáte a nevíte, co to vlastně znamená, tak Vám to objasníme. Pružina falešná je pružina, která dokáže pohlcovat velká zatížení a v principu se používá při výrobě sedacích nábytků. Pro perfektní pohodlí je u této sedací soupravy kombinována s kvalitní PUR pěnou, která se také vyznačuje velkou schopností vrátit se do původního tvaru.

Místo, na které se můžete spolehnout. Nabízená rohová sedací souprava CASSARA, disponuje vlastností, která ocení snad každý majitel, a to prostorným úložným prostorem. Kromě toho, že se můžete těšit na skvělé pohodlí a designový vzhled, tento nábytek Vám ušetří spoustu místa, které se jinak při běžném řešení stává problémem.

Rohová sedací souprava CASSARA

Zmiňovali jsme již úložný prostor na této sedací soupravě, ale jak konkrétně vypadá? Jednotlivé části se snadno vyklápějí a skrývají uvnitř pouzdra, které je schované v rohu sedací soupravy. Tento systém zajišťuje ucelený design a výrazně šetří místo v místnosti.

Nube 40 – barva, která se hodí snad ke všemu

Univerzální barva. Barva, která bude sedět kdykoliv a kdekoliv. Tím je Nube 40, kterou Vám nabízíme u této rohové sedací soupravy. Tato barva je velmi elegantní a svým způsobem voní modelem minimalistického stylu. Vynikne jak na tmavém tak světlejším pozadí.

Jaký je tvar této rohové sedací soupravy CASSARA? Tento nábytek je trochu více abstraktního tvaru, ale s pevnými rohy. Tyto rohy dodávají nábytkovému kusu jemný vzhled a zároveň i zajímavost.

Závěr. Pokud hledáte rohovou sedací soupravu, která bude skvěle vypadat a bude praktická, rozhodně se zaměřte na sedací soupravu CASSARA. Nabízí Vám totiž jedinečnou kombinaci pohodlí, prostorného úložného prostoru a jedinečného designu.

Koupit rohovou sedací soupravu CASSARA