Moderní stropní LED svítidlo o rozměrech 33/33/8 cm

Jednoduchá moderní elegance a vynikající funkčnost: to jsou synonyma pro toto LED stropní svítidlo od značky NOVEL! Čtvercové lampa se šířkou cca 30 cm se hodí do větší i menší místnosti. Díky přiložené LED žárovce si vychutnáte příjemné osvětlení. Jeho intenzitu navíc můžete pomocí dálkového ovládání regulovat podle potřeby: svítidlo je totiž stmívatelné. A navíc ušetříte zbytečné kroky k vypínači. Jednoduše spolehlivá lampa, která udělá ten nejlepší dojem!

KOV/PLAST, BÍLÁ/BARVY CHROMU

Toto moderní stropní LED svítidlo je vyrobeno z kombinace kovu a plastu. Je k dispozici v bílé nebo chromové barvě, takže se snadno přizpůsobí jakémukoli interiéru.

1X25W LED, 2000LM,3000-6000K

Toto stropní svítidlo je vybaveno efektivním 25W LED světlem, které poskytuje vysokou svítivost a osvětluje místnost dokonale. Světelný tok je 2000 lumenů, což znamená, že je schopno pokrýt větší plochu. Můžete volit mezi teplým a studeným světlem a to v rozmezí od 3000 do 6000 Kelvinů.

Š/V/H: 33X7X33 CM, DÁLK.OVL

Svítidlo má rozměry 33x7x33 cm, takže se hodí do větších i menších místností. Je také dodáváno s dálkovým ovládáním, takže ho můžete ovládat pohodlně z křesla nebo postele.

Pro koupi této moderní stropní LED lampy, navštivte naši webovou stránku a objednejte si kousek do vašeho interiéru.

Obrázky

Novel stropní LED svítidlo
Novel stropní LED svítidlo

Toto moderní stropní LED svítidlo se bude hodit do jakéhokoli moderního domova. Díky své kvalitě a funkčnosti si užijete příjemné osvětlení, které lze snadno regulovat podle potřeby. A nezapomeňte si objednat tento skvělý kousek na naší webové stránce ještě dnes!