Luxusní šedé povlečení z bavlněného saténu s motivem Safari Animals od Butter Kings v rozměru 135 x 200 cm

Minimalistický a stylizovaný design saténového povlečení od Butter Kings je jedním ze zástupců kvalitního textilního zboží. Sede povlečení s motivem Safari Animals o velikosti 135 x 200 cm je zárukou kvalitního spánku v elegantním stylu. Pokud hledáte něco, co Vám nabídne hebkost a luxusní vzhled, saténové povlečení z kolekce Birdy Family od Butter Kings je ideální volbou.

Hravý design a nezaměnitelná jemnost na dotek

Povlečení s kreativním potiskem Safari Animals je velmi vkusné a elegantní. Nezaujme jen vaše oko, výborně situuje i vaše fantazii. Saténová konstrukce navíc zahrnuje jen ty nejlepší a nejjemnější bavlnářské druhy, které dokážou snadno popostrčit předchozí zboží na trhu. Výsledkem je jemnost na dotek, nadějná krása a nebeský design, který nezklame.

Ještě více skvělejších vlastností se můžete dočíst zde:https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/sede-povleceni-z-bavlneneho-satenu-butter-kings-safari-animals-135-x-200-cm

Povlečení z kolekce Birdy Family s vyladěným provedením

Předností saténového povlečení s vzorem Safari Animals od Butter Kings je jemný dotek bavlny, který přináší bezproblémovou a příjemnou cirkulaci vzduchu i na horké letní nocí. Saténová tkanina navíc nevezme příliš mnoho vlhkosti a přirozeně se rozprašuje, aby udržovala čistý povrch. Díky tomu i při delší dobu používání zůstane povlečení čisté a působivé.

Přemýšlíte, co si pořídit do ložnice? Pokud byste rádi přinesli do své ložnice pár útulných detailů, bavlněně-saténové povlečení s vzorem Safari Animals skvělým volbou. Vyberte si z několika rozměrů a umožněte si kvalitní spánek v moderním stylu.