Luxusní bavlněné povlečení Faro pro mobil 160×200 cm

Nejnovější kolekce povlečení pro mládež se vyznačuje originálním designem podle nejnovějších trendů. Bavlněné povlečení má vynikající kvalitu a nejenže vypadá skvěle, ale poskytne také skvělý noční spánek. Povlečení pro mobil (nebo také manželská postel) má velikost 160×200 cm a dodává se s polštářovým límcem o rozměru 70×80 cm. Tento produkt lze bez obav prát a nebudete se muset bát ztráty původní barvy po mnoha vypráních.

Originální design

Toto bavlněné povlečení má opravdu originální design podle nejnovějších trendů. Je inspirováno zdobením streetartu a snaží se poskytnout mladým lidem něco jiného, než je klasické bílé povlečení. Bavlna nejvyšší kvality je velmi jemná na dotek a poskytuje tak příjemné spaní. Když se pod tento povlak uložíte, budete cítit, jak se pod vám vytváří pohodlná postel. Roční období se nebudou pro tento produkt stávat problémem, protože bavlna je dokonale zpracovaná.

Kvalita a pohodlí

Bavlna je nejlepším materiálem pro výrobu povlečení. Důležité je, aby bavlna byla 100% a nebyla smíchávána s jinými syntetickými vlákny. Toto povlečení je vyrobeno z 100% bavlny nejvyšší kvality se zapínáním na zip, takže si nemusíte dělat starosti s tím, že se zip jakkoli trhá nebo odemyká. Je to produkt, který poskytuje vysokou kvalitu a pohodlí.

Jak pečovat o luxusní bavlněné povlečení Faro

Povlečení Faro je velmi snadné udržovat v čistotě. Lze ho prát v pračce na 40℃, žehlit při maximální teplotě 200℃ a sušit při nízkých otáčkách. Obrátit povlečení naruby při praní je také vhodné.

Nemusíte se bát, že barva povlečení se bude po několika praních ztrácet. Barvy jsou velmi kvalitní a vydrží mnoho praní. Ale i tak je dobré dodržovat doporučení při praní a žehlení. Díky těmto snadným úpravám si povlečení můžete udržet v perfektní kondici.

Certifikát OEKO-TEX

Produkt obsahuje certifikát OEKO-TEX, který je mezinárodním testovacím a certifikačním systémem pro textílie, vyráběné pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Tento certifikát potvrzuje, že povlečení je šetrné k lidskému zdraví a není pro nás škodlivé. Produkty s certifikátem OEKO-TEX jsou testovány na různé škodlivé látky, které mohou vyvolat alergické reakce a další zdravotní problémy. Díky tomuto certifikátu si můžete být jisti bezpečností produktu.

Faro bavlněné povlečení