Falco Riky II dětská postel 90×200 – kombinace borovice a růžové barvy


O produktu

Dětská postel Riky II je určena pro ty, kteří pro své dítě hledají funkčnost, moderní design a kvalitu. Postel je vyrobena z borovicového dřeva v kombinaci s MDF deskou (barevné panely na bocích postele).

Její stabilní konstrukce, zaoblené hrany a zábrana, která je v ceně postele, zajišťují bezpečnost a pohodlí dítěte. Zábranu si můžete podle potřeby umístit na pravou, nebo levou stranu postele.

Součástí postele je také praktická přistýlka s matrací, kterou můžete využít pro druhé dítě, nebo když u Vašeho dítěte bude chtít přespat kamarád/ka. Obě části postele mají rošt a pěnovou matraci se snímatelným potahem.

Plocha pro spaní je 90×200 cm (vrchní část) a 80×190 cm (přistýlka). Postel je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.

Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Design

Falco Riky II postel je vyrobena s cílem poskytnout dítěti pohodlný a bezpečný spánek. Svému účelu však nijak nebrání moderní a atraktivní design, který si získá důvěru těch nejnáročnějších rodičů.

Panely na bocích postele jsou barevné a růžová barva dodává celému kusu nábytku jedinečný vzhled. Zaoblené hrany zajistí, že dítě se nebude zbytečně bát či trhat na ostré hrany a s bariérou postele se budete cítit bezpečně.

Odkaz na produkt: Falco dětská postel Riky II

Dostupnost

Dětské postele Falco vyrábí česká firma Isolund. Postel Riky II je velmi oblíbenou volbou a je k dispozici pouze na objednávku. V Isolundu najdete široký výběr různých modelů dětských postelí, včetně doplňků a příslušenství.

Závěr

Falco Riky II dětská postel se zábranou je vyrobena z kvalitních materiálů s ohledem na bezpečnost a komfort dítěte. Kromě toho, její moderní design zaujme nejednoho rodiče, který se nechce smířit s nudnými nábytkovými kousky.

Pokud hledáte kvalitní a funkční postel pro Vaše dítě, neváhejte a objednejte si Falco Riky II postel ještě dnes.