Elegantní a pohodlné křeslo MESONICA Musso v krémově bílé barvě pro dokonalou relaxaci


Elegantní design s kvalitním čalouněním

Designové křeslo MESONICA Musso bude díky svému úchvatnému vzhledu nepřehlédnutelnou součástí vaší domácnosti. Stabilní podnož z bukového dřeva v černé barvě je skvěle doplněna o krémově bílé čalounění z kvalitní a příjemné bouclé látky, která dodává křeslu luxusní vzhled a nadprůměrnou životnost.

Pohodlí pro dokonalou relaxaci

Křeslo MESONICA Musso není jen o vzhledu, ale také o pohodlí. Široké sedátko a opěradlo zajišťují dostatek prostoru pro dokonalé pohodlí a relaxaci. Navíc je křeslo vybaveno polštářem na opěradlo pro extra podporu pro vaše záda.

Kvalita a trvanlivost

Křeslo MESONICA Musso je vyráběno z kvalitních materiálů, které zajišťují jeho dlouhou životnost a odolnost. Kromě kvalitního čalounění z bouclé látky je křeslo vybaveno stabilním podnožím z bukového dřeva, které je odolné a pevné.

Individuální výroba a obchodní podmínky

Tento produkt se vyrábí na zakázku, což zajišťuje individuální přístup k vašemu objednávce a co nejvyšší kvalitu zpracování. Nicméně, v případě nespokojenosti s produktem jsou nám odstavce 3.6 našich obchodních podmínek závazné.

Čištění a údržba

K čištění křesla je důležité použít vhodné prostředky a postupy, aby nedošlo k poškození látky nebo dřeva. Doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Takto bude vaše křeslo krásné a čisté po mnoho let.

Dokonalé pohodlí a elegantní design přináší křeslo MESONICA Musso. Vyberte si svou oblíbenou barvu a vychutnejte si relaxaci v té nejlepší podobě. Pokud si přejete více informací o produktu, můžete navštívit produktovou stránku zde: Křeslo MESONICA Musso.