Dřez Blanco ZIA XL 6 S bílá soft – recenze a specifikace


Dřez Blanco ZIA XL 6S bílá soft – recenze a specifikace

Granitový jednodřez s odkapávačem v barvě bílá soft s montáží na pracovní desku o rozměru 78×50 cm Vhodný pro montáž do skříňky o šířce 60 cm.

Dřez Blanco ZIA XL 6S bílá soft

Vnitřní rozměry dřezu

  • Délka dřezu: 751 mm
  • Šířka dřezu: 460 mm
  • Hloubka dřezu: 188 mm

Výrobce Blanco je předním světovým expertem na granitové dřezy a baterie. Jejich produkty jsou známé pro vysokou kvalitu a moderní design. Mezi jednodřezy patří oblíbený model ZIA XL 6 S bílá soft, který díky svému velkému dřezu uspokojí potřeby i náročných uživatelů.

Design dřezu

Granitový dřez Blanco ZIA XL 6 S bílá soft má čistý a moderní vzhled, který je ideální pro moderní kuchyně. Jeho tvar je ergonomický a prostorný, což jej činí ideálním pro umývání velkých pánví a hrnců. Barva bílá soft dodává dřezu měkkou, teplou atmosféru, což z něj činí vynikající volbu pro kuchyně, které se zaměřují na pohodlí a důvěrnou atmosféru.

Dřez Blanco ZIA XL 6S bílá soft

Dřez Blanco ZIA XL 6S bílá soft je vyroben z kvalitního materiálu, který je pevný, odolný a snadno se čistí.

Výhody dřezu Blanco ZIA XL 6 S bílá soft

Důležitou vlastností dřezu Blanco ZIA XL 6 S bílá soft je jeho velký dřez, který vyhovuje potřebám rodin s dětmi nebo uživatelů, kteří často vaří. Díky odkapávači na levé straně můžete snadno odkapávat nádobí a kuchyňské potřeby bez rizika, že se kapky dostanou na pracovní desku. Vnitřek dřezu je hluboký, což z něj činí ideální volbu pro velké pánve a hrnce.

Další výhodou dřezu Blanco ZIA XL 6 S bílá soft je jeho odolnost proti poškrábání, teplotám a skvrnám. Důležitým znakem granitových dřezů je schopnost odolávat horku a studeným nápojům, takže se nemusíte obávat, že se dřez při kontaktu s horkou pánví poškodí. Kromě toho je granitový dřez také velmi snadno udržovatelný a čistitelný.

Jakou montáž potřebujete?

Granitový dřez Blanco ZIA XL 6 S bílá soft se snadno instaluje na pracovní desku o rozměru 78×50 cm a je vhodný pro montáž do skříňky o šířce 60 cm. Můžete si vybrat mezi instalací bez výřezu nebo s výřezem pro baterii.

Pořiďte si granitový dřez Blanco ZIA XL 6 S bílá soft hned dnes a získáte skvělý produkt za velmi přijatelnou cenu.

Další informace o dřezu Blanco ZIA XL 6 S bílá soft najdete na stránce https://www.codina.cz/produkt/drez-blanco-zia-xl-6-s-bila-soft-527214.