Dřevěný nástěnný věšák Mammut od Moebel Living


O originalitě a praktičnosti

Stylový nástěnný věšák Mammut patří do stejnojmenné série nábytku, při jejíž výrobě bylo použito masivní lakované dřevo s ponechaným přírodním odstínem. Díky tomu vyniká nádherná kresba použitého divokého dřeva a celkový dojem výrobku je velmi přírodní a autentický.

Dřevěný nástěnný věšák Mammut

Jedinečnou dřevěnou desku doplňuje 7 háčků z černé oceli, které jsou dostatečně pevné pro zavěšení jakýchkoliv věcí – od klíčů až po bundy a tašky. Proto se tento věšák hodí nejen do obývacích pokojů, ale i do předsíní a ložnic.

Moebel Living je německá firma specializující se na výrobu netradičního nábytku, který kombinuje moderní design a prvky přírodních materiálů. Nástěnný věšák Mammut není výjimkou – svým designem propojuje styl vintage, rustikálního a industriálního.

Jak na údržbu

Tento dřevěný nástěnný věšák doporučujeme pravidelně otírat měkkou prachovkou bez brusných účinků. Pokud byste potřebovali odstranit silnější nečistoty, doporučujeme použít jen mírně vlhký hadřík s vodou. NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky, které by mohly poškodit lakované dřevo a ocel.

V takovém případě by nástěnný věšák ztratil svou unikátnost a přirozenost. Pokud byste chtěli prodloužit životnost nábytku, neumísťujte ho do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením. Teplotní rozdíly a vlhkost mohou vést k deformaci a popraskání dřeva.

Údržba dřevěného nábytku

Závěr

je skvělou volbou pro ty, kdo hledají netradiční design a současně praktický a kvalitní nábytek. Vyroben z masivního lakovaného dřeva s divokou kresbou a doplněný 7 háčky z černé oceli, dokáže každému interiéru dodat jedinečný styl.

Zkuste si ho pořídit i vy a nezapomeňte na správnou údržbu, aby vám sloužil po dlouhá léta.