Bílý keramický vánoční svícen od Kähler Design Lighthouse, průměr 9 cm


Minimalistická elegance pro vánoční svátky

Držíte se minimalistické elegance i během vánočních svátků? Dánská značka Kähler Design s vámi v tomto postoji souzní. Jejich decentní a přitom výjimečné dekorace dodají vašemu interiéru vánoční kouzlo bez nadbytečné doslovnosti a oslňujícího třpytu.

Jedním z takových kousků je bílý keramický vánoční svícen od Kähler Design Lighthouse. Svícen s průměrem 9 cm má jednoduchý a elegantní design, který se skvěle hodí do moderního interiéru. Osmička vyřezaných otvorů ve tvaru střechy propouští jemné světlo, které dodá romantickou atmosféru.

Pokud hledáte svícen, který dokáže nejen osvětlit místnost, ale i ji vizuálně zútulnit, je Kähler Design Lighthouse tou správnou volbou.

Urbania – kolekce ručně vyřezávaných svícnů

Přesně tak je to i u kolekce Urbania pocházející z dílny designérského dua R7B (Mette Bache a Barbara Bendix Becker). Výsledkem jejich práce jsou na pohled okouzlující svícny s ručně vyřezávanými otvory propouštějící světlo, a které jsou vyrobené z prémiové keramiky.

Kolekce Urbania představuje moderní a nadčasový design, který dokáže osvěžit jakýkoliv interiér. Tyto krásné svícnové domy, věže nebo kostely jsou skvělým dárkem pro vaše blízké. Svícnům nechybí elegance – důraz je kladen na jednoduchý design, kvalitní materiály a perfektní řemeslné zpracování.

Kompozice svícnů Urbania dokáží vánoční atmosféru do místnosti přinést v mnoha podobách i během celého roku.

Během svátků si dopřejte něco výjimečného

Jestliže si během vánočních svátků přejete svůj interiér obléci do decentních, ale přesto výjimečných dekorací, bílý keramický vánoční svícen od Kähler Design Lighthouse a svícnová kolekce Urbania jsou tím pravým.

Dopřejte si jedinečnou atmosféru s prémiovými produkty od dánské značky Kähler Design. A navíc zkuste oživit svůj vánoční stůl s bílým keramickým svícenem od Kähler Design Lighthouse, který můžete zakoupit zde: skvelynabytek.cz

Bílý keramický vánoční svícen od Kähler Design Lighthouse
Svícnová kolekce Urbania od Kähler Design